Haharbud to firma działająca na rynku od 2011 roku, zajmujemy się kompleksowymi dociepleniami dużych obiektów oraz pracami budowlanymi. Adaptujemy Państwa pomysły oraz służymy poradą w kwestiach dobierania materiałów budowlanych. W swoim dorobku posiadamy wiele wykonanych prac od dużych inwestorów na elewacjach jak również budowę domów jednorodzinnych od prywatnych właścicieli.
Mogą nam Państwo zaufać. Zdajemy sobie sprawę z tego iż chcąc wzmocnić naszą pozycję na rynku naszą pracę wykonujemy uczciwie i dokładamy wszelkich starań o jakość wykonywania prac. Nasze poczynania mogą Państwo śledzić na naszym kanale YouTube, Facebook oraz obejrzeć galerię zdjęć. Zapraszamy do współpracy i czekamy na kolejne wyzwania.
Strona internetowa: http://haharbud.pl/
Facebook: Haharbud FB
Youtube: Budowa domu samemu systemem gospodarczym

Zbuduj sam dom Moją ideą jest wprowadzanie na polski rynek tanich i energooszczędnych rozwiązań, wytłumaczenie krok po kroku jak przebiega każdy etap budowy domu. Mały dom wcale nie musi być niepraktyczny. Wystarczy dobrze go zagospodarować. Dzielenie się własną wiedzą z innymi, nie jestem osobą która ukrywa wszystko i nie chce przekazać swoich doświadczeń. Jest to olbrzymi problem w Polsce, ponieważ nikt nikomu nie chce pomóc w temacie budowlanym. Zmieniło się to w 2016 roku wraz z projektem domu 35m2 za 35tys złotych. Domy które projektuje są tworzone w taki sposób że ktoś z małą smykałka do majsterkowania może je zrobić samemu. Budowa domu to nie jest wcale skomplikowany proces. Problemem jest brak wiedzy. Z wiedza którą zdobędziecie z moich filmów dowiecie się wszystkiego odnośnie procesów budowania domu.
Strona internetowa: https://www.zbudujsamdom.pl/
Facebook: Zbuduj sam dom FB
Youtube: Zbuduj sam dom
Grupa FB: Budowa i Remont

Połączyliśmy naszą wiedzę w słusznej sprawie a mianowicie stworzeniu domu na który czeka wiele młodych osób i małżeństw, Przemek z firmy Haharbud oraz Wojtek z Zbuduj sam dom. Stworzyliśmy projekt który pomoże Polakom zbudować swój własny dom bez kredytu. A jeżeli będzie to kredyt to nie na 200-400tys a maksymalnie na 100tys. Pracowaliśmy nad tym projektem ponad 8 miesięcy, został on tak przygotowany aby każdy kto chce mieć własny dom i nie chce żyć w 30 letnim kredycie mógł go samemu zbudować. Użyliśmy najprostszych i sprawdzonych od lat rozwiązań, żadnych udziwnień w projekcie domu. Prosta bryła, satysfakcjonujący metraż to było priorytetem tego projektu. Nie było łatwo ale po takim czasie możemy stwierdzić jedno: Udało się! Startujemy z budową oraz przygotowaniem dla Was materiałów dzięki którym własne cztery kąty postawicie własnymi siłami. Uwierzcie nam nie ma nic przyjemniejszego jak postawić własny dom, Wasze poświęcenie na budowie zaowocuje życiem bez stresu związanego z ciągłym martwieniem się o zapłacenie kolejnej dużej raty kredytu. Biorąc kredyt na 100tys nie obciążycie mocno własnego budżetu.

Dom z naszego projektu to idealne rozwiązanie na start, bez zbędnego zadłużania się w bankach na olbrzymie kwoty. Z nami zrealizujecie własne marzenia o domu bez kredytu. Uwierzcie nam ze życie bez obciążenia finansowego staje się przyjemniejsze.

Budowa samemu także bardzo zbliża do siebie rodziny. Na pewno pomoże brat, tata czy wujek. Rodzinna budowa to tradycja która niestety w dzisiejszych czasach zanikła. My postaramy się przywrócić tradycję budowy domu samemu systemem gospodarczym. Niesamowitą rzeczą w tym projekcie jest to że wszystkie materiały z budowy będą udostępniane za darmo. Dzięki nim będziecie wiedzieli jak krok po kroku taki dom zbudować. Nie kupujecie projektu domu jak kota w worku. Wszystko znajdziecie na filmach, pełen kosztorys, zakres prac. Jeżeli nie masz dwóch lewych rąk i chcesz żyć bez kredytu taki projekt jest właśnie dla Ciebie. Razem zbudujemy lepszą Polskę!.

Jest to pierwsza w Polsce taka inicjatywa gdzie łączy się firma budująca duże domy i firma zajmująca się tylko małymi domami, wypracowany w 8 miesięcy projekt jest tego owocem.